JĘZYKI OBCE

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH „MASTER LINGUA” master

siedziba główna – Przejazdowo, ul. Jesionowa 8;

również – Niepubliczny Żłobek Kotek Mamrotek, ul. Leszczynowa 90a, Gdańsk

 


Oferta (wszystkie języki):

  • kursy językowe – indywidualne i grupowe; dla dzieci, młodzieży, dorosłych,                             również przez SKYPE

  • tłumaczenia

  • transkrypcje

 


Strona www

Facebook

tel. 500 483 085


 

1) KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

Naszą ofertę kierujemy do dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Proponujemy im kursy uzupełniające naukę w szkole, poszerzające i rozwijające wiedzę zdobytą na lekcjach, oraz przygotowujące do egzaminów kończących szkołę podstawową, gimnazjalnych, matury oraz pozyskania certyfikatów.

Kursy przygotowujące do wspomnianych egzaminów obejmują powtórkę zagadnień leksykalnych i gramatycznych, rozwiązywanie typowych zadań na rozumienie tekstu czytanego i słuchanego, pisanie tekstów oraz ćwiczenie mówienia podporządkowane formie egzaminu dla wybranego poziomu zaawansowania.

Nasz kursant dowie się wszystkiego o egzaminie, jego formie oraz wymaganiach określonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

 kurs-jezyka-angielskiego-dla-dzieci-bielsko-biala-empik-school-szkola-jezykow-obcych

2) KURSY JĘZYKOWE DLA DOROSŁYCH

Proponujemy naukę języków obcych w kameralnych grupach lub w formie zajęć indywidualnych. Prowadzimy zajęcia od podstaw, wypełnione atrkacyjnymi materiałami i ćwiczeniami umożliwiającymi szybką naukę danego języka oraz swobodne posługiwanie się nim.

Organizujemy również zajęcia dla osób chcących przypomnieć sobie i utrwalić już posiadane umiejętności językowe tak by w krótkim czasie je udoskonalić.

3) ZAJĘCIA:

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut lub 90 minut.

 swiatdzieci

4) KADRA:

Nasza kadra to wykwalifikowane osoby, posiadające wyższe wykształcenie filologiczne, certyfikaty językowe oraz doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową.

5) METODY:

Naszym celem jest stworzenie takich warunków, aby nauka języka obcego w naszym punkcie była przyjemnością oraz doświadczeniem zapamiętanym na całe życie.

Chcemy naszego kursanta zainteresować językiem obcym oraz kulturą, od której się dany język wywodzi. Nasze metody uwzględniają predyspozycje i umiejętności naszych słuchaczy.

Uczestnicy naszych kursów szybko przyswajają nowe słownitwo oraz potrafią je zastosować w różnych praktycznych sytuacjach. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętność mówienia i słuchania. W pracy z młodzieżą i dziećmi stosujemy ocenianie kształtujące.

 grafika3